Ilsėkitės ramybėje

Prancūzams “ekologinis mokestis“, akcizas padidino kainas benzinui nepilnus 4 ct, dyzelinui nepilnus 8 ct. Mėnesių mėnesiais šimtai tūkstančių geltonų liemenių, gatvių mūšiai, liepsnoja automobiliai ir miestų grindiniai nusėti vitrinų stiklais.

Pas mus degalai pabrango tiek pat ir daugiau, didinami akcizai kasmet viskam, kam tik nori, įvedinėk naujus mokesčius kokius nori.

Čilėje padidino metro kainas. Šalis siaubiama protestų dėl nelygybės, skaičiuojami žuvusieji, dega prekybcentriai ir autobusai, nepaprastoji padėtis, kariuomenės šarvuočiai miestų gatvėse, JTO reiškia susirūpinimus.

Pas mus transporto kainos didinamos, stovėjimo mokesčiai didinami, viskas ramu ir puiku. Švarkuoti ir kostiumuotos oriai sėdi pasitarimuose ir diskusijose, ką dar padidinti ir uždrausti.

Netgi Rusijoje, kur nuo 2034 metų ilginamas pensijinis amžius vyrams iki 65 metų amžiaus, moterims iki 60 metų, buvo tūkstantinės demonstracijos visoje šalyje, OMON rikiavosi gatvėse su skydais ir šalmais.

Pas mus tai atsitiks greičiau, iki 2026 metų – pensinis amžius ilginamas ir vyrams, ir moterims iki 65 metų – ramybė, tik musės zvimbia virš numirėlių valstybės.

Dabar sako elektrą brangins žmonėms 15 proc., verslui – 20 proc.ir daugiau, nes Skandinavijoje po karštos vasaros mažai vandens hidrolektrinių saugyklose ir savikaina didės. Ir viskas suvažiuos į vartojimo prekių ir paslaugų savikainas, po to – į kainas, aišku.

Latviai tai pirks iš Astravo, estai po prezidentės susitikimo su V.Putinu, matyt irgi. O mes “nešvarios“ nepirksim ir vardan tos Lietuvos mokėsim brangiau. Ir gyvensim prasčiau, kad tik landsbergiams, kurių veikla ir neveikimai Astravą padarė įmanomu, karūnos nenukristų.

Niekatokia-ne pirms karts-pripratę! Valdžia viską padarys, kad daugiau mokėtumėte visiems, viskas pabrangtų ir bankų gerovės valstybė toliau triumfuotų.

Ilsėkitės ramybėje, brangūs brangios ir toliau brangstančios Lietuvos žmonės, čia dar nebuvo nei vienos aferos ir nei vieno kalto. Tik tvarte tvyro bezdalų debesėliai, girdis pašaro kramsnojimas ir ėriukų tylėjimas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: